Eralper Yılmaz, programmer working with SQL Server, ASP.NET and ABAP who is a fan of Star Wars, a good reader of Phantom The Ghost Who Walks comics and a fan of Eskişehirspor football club Eralper Yılmaz
Welcome to my personal web site eralper.com
İstanbul Taksim İlk Yardım Hastanesi


Telefon : (212) 252-4300
Faks : (212) 249-7804 -- (212) 252-6300
Adres : Sıraselviler Caddesi No 1, Taksim, Beyoğlu/İstanbul
e-posta : taksimilkyardim@hotmail.com


Taksim İlk Yardım Hastanesine Nerede ve Nasıl Gidilir?

Taksim ilkyardım hastanesinin açık adresi "Sıraselviler Caddesi No 1 Taksim" olarak geçiyor.
Taksim İlk Yardım Hastanesi, iki yönlü trafiğe açık olan Sıraselviler caddesinin Taksim meydanı tarafında değil de diğer ucunda, Alman Hastanesini biraz geçtikten sonra yolun diğer tarafında kalıyor.
Aslında o bölgenin yoğun trafiğini gözardı ettiğinizde araba ile Taksim Meydanına, İstiklal Caddesine veya Taksim Gezi Parkına 1-2 dakikalık bir mesafede olduğunu görebilirsiniz.
Ayrıca yine araç yoğunluğunu ve olası trafik sıkışıklığını görmezden gelebilirsek, Fındıklı'dan sahilden veya Tophane'den de hastaneye kolayca ulaşım sağlayabileceğinizi göreceksiniz.

Aşağıdaki haritayı incelerseniz İstanbul Taksim İlkyardım hastanesinin kırmızı ile işaretlenmiş alanda, Sıraselviler caddesi üzerinde ve hemen Alman Hastanesinin karşısında yeraldığını görebileceksiniz.

Taksim ilkyardım hastanesi

İstanbul Taksim ilk yardım hastanesi hakkında


Taksim ilk yardım hastanesi aslında tam teşekküllü bir devlet hastanesidir. Hastanenin ismindeki ilkyardım kelimesi sanki daha çok bir poliklinik havası verse de herşeyi ile tam bir devlet hastanesi olarak görev vermektedir.


İlkyardım

İlk yardım - Blog

İlkyardım nedir, ilk yardımın önemi

Taksim İlkyardım Hastanesi

Şişli Devlet Hastanesi

Yavuz Selim Hastanesi

Numune Hastanesi
Copyright © 2004 - 2012 Eralper Yilmaz. All rights reserved.
Community Server, by Telligent Systems