Eralper Yılmaz, programmer working with SQL Server, ASP.NET and ABAP who is a fan of Star Wars, a good reader of Phantom The Ghost Who Walks comics and a fan of Eskişehirspor football club Eralper Yılmaz
Welcome to my personal web site eralper.com
Sarımsaklı - Ayvalık Şeytan Sofrası Resimleri

Sarımsaklı ve Ayvalık arasındaki bölgede yeralan harika gün batımı manzarası ve bir o kadar harika çevre adaların manzarası ile meşhur Ayvalık Şeytan Sofrası resimlerini bu sayfada bulabilirsiniz.
Şeytan Sofrasının gün batımı manzarası o kadar güzeldir ki akşam gün batımı saatlerinde pek çok ziyaretçiyi ağırlar ve turistlerin akınına uğrar.

Geçtiğimiz senelerde çıkan ve bölgenin bir kısmını yakıp küle çeviren orman yangınları bile Şeytan Sofrasının bölgeye hakim tepedeki manzarasının güzelliğinden bir şey alamamış.

Sarımsaklı Şeytan Sofrası Panorama Photo

Şeytan Sofrası'na doğru giderken henüz tepeye tırmanmadan yol boyunca kestane balı satan arıcılar ile karşılaşacaksınız. Kestane bakı alıp denemenizde fayda var.

Şeytan Sofrası Nerede ?

Şeytan Sofrası Balıkesir iline bağlı Ayvalık ilçesi merkesi ile Sarımsaklı beldesi arasında Sarımsaklı'ya daha yakın bir mesafededir.

Şeytan Sofrasına Nasıl Gidilir ?

Şeytan Sofrasına otomobil ile gidebilirsiniz.
Ayvalık - Sarımsaklı arasında deniz tarafında Şeytan Sofrası tabelalarını takip ederek 10 dakikalık bir mesafe sonrasında Şeytan Sofrasına ulaşabilirsiniz.
Bu yol ağaçlar ile çevrili tepeye doğru biraz virajlı ancak katetmesi zevkli bir yol. Ayrıca yok boyunca çevre manzarası size eşlik edecektir.
Ayvalık'tan Cumhuriyet Meydanından kalkan dolmuşlar ile Şeytan Sofrasına ulaşabilirsiniz.
Ayrıca Sarımsaklı'dan taksi ile gitmek isteyenler Sarımsaklı Plajlarından dolmuş taksiler ile gidiş - dönüş veya sadece gidiş seçeneği ile Şeytan Sofrasına ulaşımı sağlayabilirler.
Taksi ücretleri gidiş dönüş 14 TL'den sadece gidiş 16 TL üzerinden ücretlendirilmekteydi.

Ayvalık Şeytan Sofrası Resimleri ve Fotoğrafları

Ayvalık Şeytan Sofrası resimleri - Sarımsaklı Ayvalik

Ayvalık Şeytan Sofrası resimleri - Sarımsaklı Ayvalik

Ayvalık Şeytan Sofrası resimleri - Sarımsaklı Ayvalik

Ayvalık Şeytan Sofrası resimleri - Sarımsaklı Ayvalik

Ayvalık Şeytan Sofrası resimleri - Sarımsaklı Ayvalik

Copyright © 2004 - 2012 Eralper Yilmaz. All rights reserved.
Community Server, by Telligent Systems